mžnl

Đurđevački košarkaši do 13 godina bolji od protivnika virovskog Podravca
Đ

U posljednjoj četvrtini priliku da zaigraju dobili su mlađi košarkaši (M11).

U sedmom kolu Međužupanijske lige dječaka do 13 godina sastali su se ekipe Mladosti iz Đurđevca i Podravca iz Virja. U srazu susjeda uspješnija je bila ekipa Mladosti koja je pobijedila rezultatom 68:43.

Prva četvrtina bila je izjednačena i završila rezultatom 16:14 za Đurđevčane. U drugoj četvrtini Mladostaši su ostvarili osjetniju prednost te se na poluvrijeme otišlo rezultatom 38:24. U trećoj četvrtini domaćini su još povećali prednost na +25 poena.

Za KK Mladost nastupili su: Luka Carek, Filip Koprolčec, Bernard Bukovčan, Pavao Markić, Andrija Hrženjak, Benjamin Ivanov, Luka Tišljar, Patrik Fišer, Tena Bukovčan, Edi Kovačić i Ivan Marjanović. Trener: Matej Baltić.