30.1 C
Utorak, 18. lipnja 2024.
otovoreno austrijsko državno prvenstvo

FOTO Članovi Ronilačkog kluba Šoderica “pomeli” konkurenciju na natjecanju u Beču

Treba napomenuti da su dečki, jedan kao mlađi junior, a drugi kao junior osvojili medalje u apsolutnoj kategoriji

Članovi Ronilačkog kluba Šoderica, Tin Treščec i Viktor Lovreković sudjelovali su 25. i 26. svibnja na Otvorenom Austrijskom državnom prvenstvu u Beču gdje su otplivali odlična vremena i uzeli nekoliko medalja.

Tin je bio deveti na 50pp, zlatni na 200pp i dva puta srebrni na 400pp/800pp gdje je postavio dva nova mlađe juniorska rekorda koja sada iznose 3:19.01 na 400pp, odnosno 7:01.88 na 800pp.

Viktor je otplivao do petog mjesta na 100pp, te tri puta bio zlatni na 200pp, 400pp i 800pp.

– Treba napomenuti da su dečki, jedan kao mlađi junior, a drugi kao junior osvojili medalje u apsolutnoj kategoriji. Svaka čast Tinu, Viktoru i treneru Dominiku koji je još jednom pokazao konstantu i znanje u plivanju perajama, što se vidi i na rezultatima – rekli su iz Ronilačkog kluba Šoderica.