30.1 C
Utorak, 18. lipnja 2024.
3. trail Aquae Iasae

FOTO Koprivnički trkači uspješni na natjecanju u Varaždinskim Toplicama, kući se vratili s dva srebra

Na ovom je natjecanju ukupno nastupilo 300-tinjak natjecatelja.

Koprivnički atletičari proteklog su vikenda sudjelovali na trail utrci u Varaždinskim Toplicama, a na ovom je natjecanju ukupno nastupilo 300-tinjak natjecatelja.

Na utrci Centurija dužine četiri kilometra u kategoriji M30 Darko Lamot iz PRIZMA V&V running teama osvojio je odlično drugo mjesto, a na istoj utrci u kategoriji M40 Mario Jambrek također je osvojio drugo mjesto.

Postolje je za svega par sekundi pobjeglo Zlatku Sirutki u kategoriji M50 koji je završio utrku na četvrtom mjestu.

Na utrci Kohorta dužine nešto manje od deset kilometara u kategoriji Ž30 Petra Vidović Zember u cilj je utrčala kao osma.