21.8 C
Nedjelja, 1. rujna 2024.
Četvrta liga Bjelovar - Koprivnica - Virovitica

FOTO Mladen spasio Križevce u Đurđevcu, Kosir zabio za minimalnu pobjedu Cvetkovca

Slatina je u Pitomači izgubila s 3-0, strijelci su bili dvaput Škaro i Sidnjenko. Zdenka je na svom terenu razbila Rovišće sa 6-1, Tomislav iz Bereka slavio je u Virovitici s 1-2, a Kloštar i Podravac igraju sutra protiv Papuka, odnosno Predavca.

Po lijepom i sunčanom danu odigrano je nepotpuno sedmo kolo Četvrte lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica. Najzanimljiviji susret igrao se u Đurđevcu gdje su Picoki na svom terenu dočekali Križevce.

Nakon 90 minuta, rezultat je bio 2-2. Poveli su domaćini preko Belobrka u prvoj minuti, da bi gosti do šeste izjednačili, strijelac je bio Jandrašec. U drugom poluvremenu Piragić je doveo domaćina u vodstvo koje je Mladen poništio u 80. minuti. Tehničar iz Cvetkovca na svom terenu je slavio protiv Garića s 1-0, strijelac za minimalnu pobjedu bio je Kosir.