12.9 C
Subota, 28. rujna 2024.
SPORTSKI VIKEND

FOTO Mladi koprivnički atletičari uspješni na natjecanju u Karlovcu, kući ponijeli četiri medalje

Proteklog vikenda u Karlovcu je održano prvenstvo Hrvatske za mlađe kadete, mlađe kadetkinje, kadete i kadetkinje na kojemu su nastupili i atletičari Atletskog kluba Koprivnica.

Od svih atletičara kluba posebno su uspješni bili Karla Obranović i Dorian Držanić.

– Dorian je u utrci na 60 metara za kadete osvojio drugo mjesto i srebrnu medalju u vremenu 7,36, a u utrci na 100 metara za kadete osvojio je također drugo mjesto i srebrnu medalju u vremenu osobnog rekorda 11,58 – rekli su iz AK Koprivnica.

Uspješna je bili i Karla Obranović i to u utrci na 80 metara s preponama za mlađe kadetkinje gdje je osvojila treće mjesto i brončanu medalju s osobnim rekordom 12,95.

– Osim toga, Karla je bila uspješna i u utrci na 200 metara prepone za mlađe kadetkinje gdje je osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju u vremenu osobnog rekorda 29,43. Sveukupno oba dana AK Koprivnica je osvojio četiri medalje (tri srebra i jednu broncu), te tri četvrta mjesta – zaključili su.

U nastavku pogledajte i ostale rezultate članova kluba.

U bacanju vortexa za mlađe kadetkinje Lucija Veh je osvojila 4. mjesto s hicem 46,11m, a Iva Mikulec je osvojila 7. mjesto s hicem 42,02m.

U utrci na 300m prepone za kadete Petar Slavinić je osvojio 10. mjesto u vremenu 45,10.

U bacanju diska 1kg za kadete Pavao Kos je osvojio 8. mjesto s osobnim rekordom 27,63m.

Petar Slavinić je osvojio 11. mjesto u vremenu osobnog rekorda 12,11.

U skoku u dalj za kadete Dorian Držanić je osvojio 4. mjesto s preskočenih 5,93m.

U utrci na 200m za mlađe kadetkinje Karla Obranović je osvojila 22. mjesto u vremenu osobnog rekorda 28,09.

U bacanju vorteksa za mlađe kadete limač Leni Novak je osvojio 12. mjesto s hicem 46,21m.

U utrci na 60m za kadetkinje Dora Lovrinović je osvojila 18. mjesto u vremenu 8,17.

U utrci na 300m za mlađe kadetkinje Karla Obranović je osvojila 13. mjesto u vremenu 45,01.

U utrci na 300m za kadetkinje Lana Grudić je osvojila 16. mjesto u vremenu osobnog rekorda 43,47.

U utrci na 300m za kadete Petar Slavinić je osvojio 8. mjesto u vremenu osobnog rekorda 38,74.

U utrci na 1.500m zapreke za kadete Lino Novak je osvojio 4. mjesto u vremenu 5.42,57.