17.3 C
Srijeda, 26. lipnja 2024.
prva i druga žnl

FOTO Tomislav nadmudrio Molve, Sigetec slavio u derbiju kod Močila

Dio utakmica Prve ŽNL odigran je jučer. U vatrenoj utakmici Tehnika je u posljednjim minutama savladala Bratstvo kojem su isključena dva igrača. Pogodak vrijedan tri boda postigao je Krištofić. U Ždali je domaći Prekodravac izgubio od Lipe s 0-2.

Prvi nedjeljni susret igrao se prijepodne u Đelekovcu gdje je Osvit ugostio legradski Graničar. Domaćin se pokazao boljom momčadi i slavio 3-0, zabijali su Glavak, Lopatnik i Paradžik.

U Koprivničkom Ivancu Sloga je ugostila novigradsku Dravu. Nakon 90 minuta bilo je 1-4.

Borac iz Imbriovca opravdao je ulogu favorita protiv Miklinovca. Bilo je 6-1.

Težak posao čekao je Kalinovčane koji su gostovali u Sv. Ivanu Žabnom kod Tomislav-Radnika. Završilo je 3-1 za domaćina.

Molvarska Mladost na Krbuljinu je dočekala drnjanski Tomislav. Unatoč igraču manje, momčadi Marija Žuljića slavila je s 0-2.

Mladost M – Tomislav D 0-2

Sedlanić je jučer odlučio lokalni derbi u Starigradu između istoimenog domaćina i Reke. Bilo je 2-1. Novo kolo nastavilo se susretom u Mokricama Miholečkim, Hrvatski bojovnik ugostio je Prugovac. Završilo je 5-0 za domaćina.

Fugaplast je na gostovanju kod bregovske Mladosti poražen s 3-1.

U derbiju kola Druge ŽNL između Močila i Mladosti iz Sigeca bilo je 0-1.

Susret Kalnika i herešinskog Omladinca kraju je priveden rezultatom 2-2, dok je Panonija kod kuće slavila protiv Rudara iz Glogovca s 4-1.

Viktorija i Podravec odigrali su 3-0