34.3 C
Nedjelja, 25. kolovoza 2024.
1. KOLO

[FOTO/VIDEO] ELITNA LIGA Močile ugrabile sve iz Molvi, u Drnju se punile mreže, gosti opasni na svim terenima
[

Danas je odigrano šest susreta Elitne lige, nakon što je jučer sezona otvorena u Legradu.

U 10 sati igrali su Osvit i Mladost iz Kloštra Podravskog. Utakmica je završila porazom domaćina 0:2, a mreže su tresli Duvan Maycol Montalvo Gomez u 18. minuti te Luiz Antonio Borges Filho u zadnjim trenucima susreta.

Ostale utakmice igrane su u 17.30 sati. Mladost iz Molvi dočekala je Močile, a gosti iz koprivničkog predgrađa odnijeli su puni plijen, bilo je 0:1.

U Imbriovcu je Borac igrao s Podravcom i zabilježio pobjedu u prvom kolu, bilo je 3:1. Gosti su poveli u prvoj minuti pogotkom Kozjaka, no u drugom poluvremenu su Petrić, Grabar i Brčić osigurali da sva tri boda ostanu u Imbriovcu.

Dva suparnika iz lanjske 4. NL, Ferdinandovac i Tehničar iz Cvetkovca, igrali su svoj dvoboj u novoj ligi, no mreže se nisu tresle – 0:0.

Prugovac i Bratstvo odigrali su tijesnu utakmicu u kojoj je na kraju slavio domaćin s 2:1 golovima Skupnjaka i Mamića, koji su u pet minuta potkraj utakmice preokrenuli vodstvo gostiju.

U Drnju su Tomislav i Kalinovac odigrali pravu golijadu. Za domaće su zabili Krnjak i Begić, a za goste Ivančić, Brlas dva puta i Petrinić, završilo je 2:4. Kalinovac je zabio čak tri gola od 86. minute.

1. kolo

[FOTO] 1. ŽNL Golijade na utakmicama, Prekodravac nemilosrdan prema Bregovcima, triler u Herešinu

Počela je 1. ŽNL! Danas su odigrane sve utakmice prvog kola dugoočekivane nove sezone, a imalo se što i...