Subota, 12. listopada 2024.
Županijski nogomet

FOTO/VIDEO Graničar uhvatio tri spasonosna boda, Starigrad razbio Rudar na proste faktore

Danas je odigran dio utakmica osmog kola Elitne lige i 1. ŽNL.

U Elitnoj ligi odigrane su dvije utakmice. Graničar je u Legradu tražio itekako potrebne bodove za početak odmicanja s dna ljestvice. Stigao im je Prugovac, a domaćini su poveli pogotkom Baričića u prvom poluvremenu. Tako je i ostalo do kraja te je Graničar ubilježio važnu pobjedu.

U drugoj utakmici Tomislav Radnik ugostio je vodeći Tehničar. Cvetkovčani su bili uvjerljivi i kući odlaze s rezultatom 3:0 i nova tri boda zahvaljujući Kranclbinderu (puta dva) i Hudaku.

U 1. ŽNL Starigrad je dočekao Rudar iz Glogovca i natrpao mu mrežu već u prvom poluvremenu, po dva puta pogađali su Slobođanec i Šostarić. Nastavili su i u drugom dijelu, Nemčić i opet Šostarić, a za goste je utješni gol zabio Ruk. Na kraju vrlo uvjerljivih 6:1.

Podsjetimo, sutra se igra još pet utakmica u Elitnoj ligi. Osvit i Tomislav sastaju se u Đelekovcu, Močile dočekuju Podravac, Mladost iz Kloštra Podravskog domaćin je Bratstvu, u Molvama igraju domaćin s Kalinovcem, a u Imbriovec stiže Ferdinandovac.

Na travnjacima 1. ŽNL sutra od 15 sati igraju Lipa i Drava iz Podravskih Sesveta, Graničar u Novom Virju čeka Miklinovec, Mladost iz Bregi igra sa Slogom, Podravec dočekuje Panoniju, Prekodravac igra s Omladincem te Viktorija s novigradskom Dravom.