16.8 C
Subota, 28. rujna 2024.
Elitna liga

FOTO/VIDEO Jembrovčani utrljalji sol na legradsku ranu, razbili ih 0:6. Starigrad našao formulu za pobjedu!

Sutra se nastavlja kolo, a zanimljivo će biti na terenima diljem županije. Izvještaje pratite na ePodravina.hr

U subotu se u pravilu igra tek nekoliko utakmica u svakoj od županijskih nogometnih liga, a tako je bilo i danas. Naši su reporteri bili u Legradu gdje je posljednjeplasirani Graničar dočekao jaku momčad Borca iz Imbriovca. Legrađanima baš i ne ide kako su se nadali te su u ovaj susret ušli sa samo tri boda u pet kola Elitne lige. Jembrovčani s druge strane igraju toplo hladno i s tri pobjede i dva poraza bili su na petom mjestu.

Ipak očita je razlika u klasi, a Borac uopće nije imao suosjećanja s Legrađanima. Razbili su ih pošetno s 0:6. Nakon “tek” 0:1 u prvom poluvremenu nije bilo za očekivati, no sasvim zasluženo Borac upisuje još tri boda, a Graničaru ostaje nada u bolje sutra. Druga utakmica Elitne lige igrala se u Virju gdje je Podravac na poluvremenu imao 1:0. Gosti iz Kunovca nisu se predavali, no na kraju ipak bodovi ostaju kod Virovaca 2:1.

Baš kao i kod Legrađana, tako je i Starigrad u nezavidnoj situaciji u Prvoj ŽNL. Tri remija u pet kola “spustila” su ih na pretposljednje mjesto, a u goste im je stigla Viktorija. Na kraju ipak domaći su smogli znanja i snage i upisali pobjedu, visoku 4:1. Lipa se pak nije snašla kod kuće i Miklinovec ide kući s tri boda i pobjedom od 0:2.

Ostale rezultate, kao i najavu sutrašnjih dvoboja pogledajte dolje.