21.8 C
Subota, 4. svibnja 2024.
587 natjecatelja

Ivan Juričić promovirao đurđevački karate klub i osvojio zlato na TAD Cupu u Rijeci
I

Na 15. TAD Cupu održanom u Rijeci nastupilo je 587 natjecatelja iz 61 kluba i 5 država, a sudjelovali su i đurđevački karatisti koji su i ovaj put ostvarili odlične rezultate.

Zlatnu medalju osvojio je Ivan Juričić u kategoriji učenika, srebrnu medalju osvojio je Niko Marović u kategoriji mlađih kadeta dok su brončane medalje osvojili Jakob Đebro, Domagoj Kesak i Valerio Prevedan.

Za klub su još nastupile Ema Juričić i Mateja Prevedan koje su, uz dobre borbe i manjak sportske sreće, ostale bez plasmana.

S natjecateljima su bili trenerica Anita Dergez i predsjednik kluba Ivan Juričić, a natjecatelje su pripremili glavni trener Luka Cestar, trenerica Valentina Benc te kondicijski trener Ivor Bolteković-Tkalec.