26 C
Subota, 15. lipnja 2024.

Koprivnica remizirala s Podravcem
K

U 18. kolu Treće hrvatske nogometne lige sjever sva tri županijska predstavnika upisala su po bod. U županijskom derbiju nogometaši Koprivnice i Podravca iz Virja odigrali su bez pobjednika 1-1.

Podravac je poveo pogotkom Grgića u 15. minuti susreta, a za bod koprivničkog trećeligaša, 10-ak minuta prije kraja susreta, zabio je Takač.

Nogomataši Križevaca na su svom travnjaku podijelili bodove s Čakovcem odigravši bez pogodaka 0-0.

U narednom kolu vodeća Koprivnica ima teško gostovaje kod Bjelovara, Križevci kod Papuka u Orahovici dok će Podravac iz Virja ugostiti Podravinu iz Ludbrega.

Izvor: Radio Koprivnica