16.5 C
Subota, 7. rujna 2024.
TREĆA HNL ISTOK

Koprivnica u Čakovcu razbila Međimurje, Jambrušić utrpao 4 komada

Počelo je izvrsno za Koprivnicu, nakon promašenog zicera Jambrušića, isti se iskupio nešto kasnije pogotkom za 0-1. Međimurje je stisnulo i do poluvremena okrenulo rezultat na 2-1, ali kako se krenulo u drugo poluvrijeme, Jambrušić im je ugasio sve nade.

Koprivnica je otputovala četrdesetak kilometara sjevernije, u Čakovec, kako bi se suprostavila ekipi Međimurja. Nošeni dobrim rezultatima u pripremnim utakmica i mladim pojačanjima, Koprivnica je tražila što bolji rezultat.

Počelo je izvrsno za Koprivnicu, nakon promašenog zicera Jambrušića, isti se iskupio nešto kasnije pogotkom za 0-1. Međimurje je stisnulo i do poluvremena okrenulo rezultat na 2-1, ali kako se krenulo u drugo poluvrijeme, Jambrušić im je ugasio sve nade. Zabio je još tri pogotka, ukupno 4, za vodstvo 2-4, da bi točku na i stavio kapetan Tucaković iz jedanaesterca za konačnih 2-5. Jambrušić je već u prvom kolu na vrhu liste strijelaca 3. HNL Istok, a nastavi li ovako, Koprivnici se smiješi izvrstan plasman.

Idući vikend, 3. rujna u 17.30 sati Koprivnica na Gradskom stadionu dočekuje BSK iz Bijelog Brda.