9.1 C
Nedjelja, 6. listopada 2024.
PH

Koprivnički atletičari rušili osobne rekorde na nacionalnim prvenstvima u Čakovcu

Senior Oliver Orešić u utrci na 10 000 metara osvojio je deseto mjesto.

Atletski klub Koprivnica imao je predstavnike na protekli vikend u Čakovcu održanom Pojedinačnom prvenstvu Hrvatske za mlađe juniorke i juniore te na Prvenstvu Hrvatske na 10 000 metara

Senior Oliver Orešić u utrci na 10 000 metara osvojio je deseto mjesto, postavivši osobni rekord vremenom 33:57,40. Tena i Tea Šaško, Anja Slavinić, Josipa Mikulec i Jana Salajec, mlađe juniorke, nastupile su u utrci na 100 metara, pri čemu je dio njih postavio osobne rekorde. Štafeta 4×100 metara, u sastavu Josipa Mikulec, Tena i Tea Šaško i Anja Slavinić, završila je utrku na 12. mjestu.

Drugi dan natjecanja Tea Šaško stigla je do osmoga mjesta u skoku u dalj, i to uz osobni rekord od 4,80 metara. Josipa Mikulec bila je, pak, 12. u bacanju koplja s hicem 25,55 metara. Ostale su, navode iz kluba, nastupile u utrci na 200 metara. Ponovno, neke su postavile osobne rekorde.

Supersport HNL

SLAVEN – RIJEKA 0:0 Sudac Zebec spasio Rijeku i poništio gol Farmaceutima, ništa novo i neočekivano

Može li Slaven Belupo otključati najtvrđu obranu lige? Znat ćemo za otprilike 90 minuta, a do tada evo i...