19.9 C
Srijeda, 26. lipnja 2024.
druga žnl

Milić iz Močila dobio tri utakmice suspenzije zbog okršaja sa sucem Hlevnjakom, evo što je bilo
M

Močile su se nakon utakmice požalile na odluku pomoćne sutkinje kako je kod drugog gola gostiju trebalo biti dosuđeno zaleđe. Isto tako, gosti iz Bregi nisu iskoristili ni dva dosuđena jedanaesterca.

Tri utakmice suspenzije dobio je Alen Milić, broj 11 nogometnog kluba Močile koji se natječe u Drugoj ŽNL. Njegove Močile ugostile su bregovsku Mladost proteklog vikenda te su poražene s 2-3.

Kako stoji u službenom zapisniku utakmice, Milić je crveni dobio u samo dvije minute. Prvo je u 41. minuti dobio žuti zbog prigovora, a onda i drugi žuti samo minutu kasnije zbog međusobnog naguravanja. Glavni sudac Tomislav Hlevnjak pokazao je crveni Miliću, što je u njemu izazvalo rekaciju koja mu je donijela tri utakmice suspenzije.

Milić je nakon isključenja psovao glavnog suca riječima ”Je*em ti mater lopovsku” te ga je nagazio po nogama.

Što se tiče sudaca, oni su u zapisnik unijeli kako nisu imali tople vode za tuširanje.

Novi uspjeh

Mladi koprivnički tenisači uspješni u Đurđevcu, Ante najbolji, uz Luciju i Tesu plasirao se u najjaču “zlatnu” skupinu

Teniski klub Đurđevac bio je organizator turnira iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza za djevojčice i dječake do 8, 9...