Ponedjeljak, 28. listopada 2024.
Vatrogasna utrka

Naši trkači uspješni u Bregani, osvojili zlato i dva srebra
N

Ovog vikenda održala se vrlo jaka 2.Vatrogasna utrka Bregana na kojoj je nastupilo nešto više od 150 trkača iz cijele Hrvatske koji su trčali na 9 km trail staze, 5 km utrka građana i 5 km utrka vatrogasaca.

Na trail utrci dužine devet km u kategoriji M30 Darko Lamot iz PRIZMA V&V running teama osvojio je odlično drugo mjesto. Na utrci građana pet km u kategoriji M50 Zlatko Sirutka iz PRIZMA V&V running teama osvojio je prvo mjesto i zlatnu medalju.

U utrci vatrogasaca na pet km u kategoriji M40 Mario Jambrek osvojio je drugo mjesto, a Zdenka Hiržin u kategoriji Ž40 došla je do šestog mjesta.