11.8 C
Subota, 5. listopada 2024.
EHF Liga prvakinja

Podravka poražena kod francuskog Metza, Francuskinje ih slomile u zadnjih deset minuta

Njihov pad u igri počeo je od 50. minute

Podravka Vegeta upisala je novi poraz u Ligi prvakinja. S gostovanja kod francuskog Metza vraćaju se s 35:31 (18:18). Vodio je Metz tijekom cijelog susreta s gol do dva razlike, no Podravka se vraćala u egal i držala priključak.

Njihov pad u drugom poluvremenu počeo je od 50. minute, kada je Metz počeo puniti njihovu mrežu te se odlijepio na četiri razlike. Tu razliku podravkašice nisu mogle nadoknaditi te su na kraju poražene s visoka četiri gola razlike.

Supersport HNL

SLAVEN – RIJEKA 0:0 Sudac Zebec spasio Rijeku i poništio gol Farmaceutima, ništa novo i neočekivano

Može li Slaven Belupo otključati najtvrđu obranu lige? Znat ćemo za otprilike 90 minuta, a do tada evo i...