24.1 C
Subota, 15. lipnja 2024.
Final four

Podravka suvereno izborila finale Kupa u Poreču, na korak su do dvostruke krune

Finale je na rasporedu u petak, a moći će se pratiti putem youtube kanala Hrvatskog rukometnog saveza.

Upravo je završilo drugo polufinale ženskog rukometnog Kupa u Poreču. Rukometašice Podravke suvereno su pobijedile ekipu Splita 39:16 (19:7) i sada ih u finalu čeka Lokomotiva. Igračice zagrebačke ekipe bile su bolje od Dugog Sela 31:23.

Sve je praktički bilo gotovo u prvih 30 minuta. U dvorani Žatica u Poreču uvjerljivih 12 pogodaka razlike na poluvremenu bilo je dovoljno da se utakmica, mirno, ali ozbiljno privede kraju. U nastavku Splićanke uspijevaju prvih 15 minuta držati razliku, no sredinom drugog dijela Podravkašice se odvajaju na još veću razliku. U 49. minuti bilo je 31:14. Obrvan je, razumljivo, dosta rotirao i dao priliku klupi te malo poštedio stožerne igračice.

Finale Kupa je na rasporedu u petak, a moći će se pratiti putem youtube kanala Hrvatskog rukometnog saveza te na Sportskoj televiziji.

Euro 2024.

FOTO Ajmo Vatreni! Pogledajte atmosferu iz naših kafića, utakmica se gleda bez daha

Počelo je ludilo zvano Euro 2024! Naši vatreni se u Njemačkoj danas počinju boriti za prolazak teške skupine u...