33.5 C
Subota, 27. srpnja 2024.

Prvi poraz Koprivnice, Podravac opet uspješan

Nogometaši Koprivnice doživjeli su u 7. kolu Treće HNL – sjever prvi poraz ove sezone.

Na njihovom terenu svladala ih je ludbreška Podravina rezultatom 3:2.

Prva dva pogotka za goste iz Ludbrega postigao je Valjak u 3. i 14. minuti, smanjio je Horvatinović u 25. minuti, a na 1:3 povisio je Holi u 48. minuti. Za konačnih 2:3 strijelac je u 58. minuti bio Sakač.

Podravac je bio bolji od Rudara i upisao nova tri boda, a jedini je pogodak postigao Majetić u 37. minuti.

OSTALI REZULTATI 7. KOLA: Međimurje – Virovitica 0:1, Polet – Mladost (Ž) 2:1, Bjelovar – Mladost (P) 1:0, Slatina – Varaždin 2:4, Nedelišće – Čakovec 1:1.