Judo klub Koprivnica

Zlatne medalje za Bornu i Patrika u Sloveniji
Z

Turnir je okupio gotovo 400 natjecatelja iz 59 klubova iz šest zemalja

Judo klub Koprivnica nastupio je u subotu na jakom međunarodnom turniru „Pokal Dupleka“ koji se održao u slovenskom mjestu Spodnji Duplek.

Turnir je okupio gotovo 400 natjecatelja iz 59 klubova iz šest zemalja. JK Koprivnicu su predstavljala tri natjecatelja, koji su ostvarili odlične rezultate.

Borna Rožac osvojio je prvo mjesto i zlatnu medalju u kategoriji dječaka U12 -50 kg. Patrik Ferčec osvojio je prvo mjesto i zlatnu medalju u kategoriji dječaka U12 +60 kg, dok je Jana Rožac osvojila peto mjesto i ovaj put ostala bez medalje u kategoriji djevojčica U15 -63 kg.

STOP NEOSIGURANIM VOZILIMA

Akcija obišla Križevce i Đurđevac: Građane iznenadile visoke kazne i obveza vraćanja cjelokupno isplaćenog iznosa štete

S ciljem podizanja svijest o važnosti osiguranja i registracije motornih vozila, u organizaciji Hrvatskog ureda za osiguranje (HUO), Ministarstva...