Županijske nogometne lige

Okršaji davljenika za ključne bodove na županijskim travnjacima, vodeći Tomislav traži bodove u Legradu

Prekodravac je u prošlom kolu došao do iznimno važne pobjede baš protiv Tomislava, a niz će pokušati nastaviti kod kuće protiv Sloge.

19:00h
0
Podijeli objavu
Nk Tomislav - Nk Prekodravac
Foto: Ivan Brkić

Vikend nam donosi 20. kolo županijskih nogometnih liga, a posebno bogata bit će nedjelja, kada se igraju sve utakmice osim jedne.

U Prvoj županijskoj ligi sve se utakmice igraju u nedjelju u 16 sati. Drugoplasirani Borac nastavlja svoju potjeru za Tomislavom iz Drnja, a do novih bodova pokušat će doći u Molvama protiv Mladosti.

Vodeći Tomislav također ide na gostovanje u Legrad na noge četvrtoplasiranom Graničaru, u utakmici koju možemo označiti kao derbi kola.

Davljenik Fugaplast dočekuje Osvit u potrazi za prijeko potrebnim bodovima, koje će također tražiti njegov susjed na tablici, Tomislav iz Svetog Ivana Žabnog, u gostima protiv Drave.

Prekodravac je u prošlom kolu došao do iznimno važne pobjede baš protiv Tomislava, a niz će pokušati nastaviti kod kuće protiv Sloge.

U ostalim utakmicama Panonija dočekuje Mladost iz Kloštra Podravskog, a Bratstvo ugošćuje Kalinovac.

Druga županijska liga donosi nekoliko zanimljivih utakmica i dva derbija začelja.

U jednom se u Vojakovcu sastaju Viktorija i Reka, zadnji i predzadnji na tablici. Viktorija zaostaje četiri boda za Rekom i ovo joj je prilika da se eventualnom pobjedom priključi ostatku momčadi na tablici.

U Prugovcu pak istoimeni domaćin dočekuje Gornju Rijeku – dijeli ih dva boda na tablici, a spaja zajednička želja da pobjegnu sa začelja tako da je ulog itekako velik.

Vodeći Ferdinandovac tražit će nove bodove na svom travnjaku protiv Hrvatskog bojovnika, a njegov prvi pratitelj Miklinovec ide na noge Omladincu u Herešin, još jednoj momčadi kojoj su nasušno potrebni bodovi u tijesnoj situaciji na dnu ljestvice. To je i jedina utakmica koja se igra u subotnjem terminu, u 16 sati.

Zanimljivo će biti i u Starigradu u dvoboju šestog i petog na tablici, domaćina i GOŠK-a, dviju izjednačenih ekipa s identičnim dosadašnjim učinkom u ligi.

U ostale dvije utakmice sastaju se Lipa i Tehnika te dvije Mladosti u Koprivničkim Bregima.

U nastavku pogledajte cijeli raspored i satnicu svih utakmica.

Prva ŽNL, 20. kolo

23.04.2017 16:00 Peteranec: Panonija – Mladost KP
23.04.2017 16:00 Kunovec: Bratstvo – Kalinovac
23.04.2017 16:00 Molve: Mladost-Molve – Borac
23.04.2017 16:00 Legrad: Graničar – Tomislav D
23.04.2017 16:00 Gola: Fugaplast – Osvit
23.04.2017 16:00 Novigrad Podravski: Drava – Tomislav SIŽ
23.04.2017 16:00 Ždala: Prekodravac – Sloga

Druga ŽNL, 20. kolo

23.04.2017 16:00 Vojakovac: Viktorija – Reka
23.04.2017 16:00 Hlebine: Lipa – Tehnika
23.04.2017 16:00 Koprivnički Bregi: Mladost – Mladost S
23.04.2017 16:00 Ferdinandovac: Ferdinandovac – Hrvatski bojovnik
22.04.2017 16:00 Herešin: Omladinac – Miklinovec
23.04.2017 16:00 Starigrad: Starigrad – GOŠK
23.04.2017 16:00 Prugovac: Prugovac – Gornja Rijeka

Podijeli objavu