23.2 C
Četvrtak, 2. svibnja 2024.
druga liga sjeverna skupina

Virovski Podravac suvereno krenuo u obranu naslova, s 34 razlike pobijedili Vindiju
V

U drugom poluvremenu scenario je bio sličan. Podravac je povećavao prednost koja je najviše iznosila 34 koša.

U 1. kolu Druge lige sjeverna skupina, u Virju su se sastali Podravac i varaždinska Vindija. Branitelji naslova iz prošle sezone, košarkaši virovskog Podravca, postavili su se od prve minute vrlo autoritativno i već na početku stekli značajnu prednost (16:7). U nastavku su se gosti bolje organizirali i do kraja prve četvrtine smanjili na samo tri koša zaostatka. No, već u drugoj četvrtini utakmica je bila riješena. Do 17. minute trener Hrženjak izrotirao je svih 12 igrača koji su željni igre nametnuli visok ritam i čvrstu obranu, pa je u drugoj četvrtini Vindija postigla samo 4 koša.

Za virovske bijelo-crvene su se svi igrači upisali u listu strijelaca: S.Zadravec 22, Križić 13, I.Kuzmić 8, Vedriš 8, Šestak 6, Balatinec 6, Odobašić 6, J.Zadravec 5, Hrženjak 4, Cestar 2, Ratković 1, Vrdoljak 1.

Podravac – Vindija 82 : 54

U ostalim utakmicama postignuti su slijedeći rezultati:
Labrada – Međimurje 67 : 78
Virka – Bjelovar 73 : 90
Petar Zrinski – Grafičar 56 : 80
Koprivnica – Radnik 69 : 92

Već u utorak se igra utakmica košarkaškog kupa regije sjever u kojoj se u Čakovcu sastaju Međimurje i Podravac.

Zanimljiv vikend

[ČETVRTA NL] Imbriovčani žele pomrsiti račune Tehničaru, Molvarci se bore za čast, Legradu nova teška utakmica

Pet kola ostalo je do kraja još jedne sezone u 4. Nogometnoj ligi Bjelovar - Koprivnica - Virovitica. U...