12.6 C
Petak, 3. svibnja 2024.
UPORNOST SE ISPLATI

FOTO Đurđevački Graničar nakon devet prvenstvenih kola ostvario prvu ligašku pobjedu

U susretu punom prilika s obje strane, istaknule su se Jelena Kokša i Lana Jagetić.

Cure iz nogometnog kluba Graničar u subotu su na domaćem terenu u Đurđevcu u sklopu 10. kola 2.HNL za žene dočekale ŽNK Mikanovce. Đurđevčanke dosad nisu imale razloga za slavlje, na tablici su zadnje i bile su bez pobjede, no – stvari se mijenjaju.

Naime, ŽNK Graničar slavio je na kraju s 4-1 i tako došao do prvog troboda u prvenstvu. Iako su gošće povele u 13. minuti, domaće se u susret vraćaju poravnanjem rezultata dvije minute kasnije. Pogodak je, kao i preostala tri u nastavku, postigla Jelena Kokša. U susretu punom prilika s obje strane, istaknula se i golmanica domaćina Lana Jagetić, koja je uspješno zaustavljala napade gostiju.

I jedna i druga ekipa dvoboj je završila u dobrom raspoloženju bez incidenata i ozljeda.