15.4 C
Srijeda, 22. svibnja 2024.

Treća HNL-istok // Koprivnica uvjerljiva na gostovanju kod Oriolika
T

U pretposljednjoj utakmici aktualnog prvenstva Treće hrvatske nogometne lige – istok, nogometaši Koprivnice na gostovanju su svladali Oriolik rezultatom 0:4.

Zelene je u vodstvo doveo Matej Herent pogotkom u 32. minuti utakmice, Marko Ujlaki strijelac je bio u 74. i 81. minuti, dok je konačnih 0:4 postavio Josip Horvatinović u 77. minuti.

Ovom pobjedom Koprivnica kolo prije kraja zauzima treće mjesto s 51 bodom i ima dva boda manje od drugoplasirane Mladosti iz Ždralova.

U posljednjem kolu igrači Vedrana Medenjaka na domaćem terenu u subotu, 6. lipnja s početkom u 17.30 sati dočekuju Đakovo-Croatiju, a prije toga će u srijedu, 3. lipnja u 17.00 odigrati finale Kupa županije s Tehničarom iz Cvetkovca.

Nogometaši Koprivnice uoči utakmice s Oriolikom // Foto: Jasminka Potočnjak

Modni kutak

Prelijepa djevojka zaraznog osmijeha odlično isfurala legendarni predmet koji će biti hit ovog ljeta

Zaraznim osmijehom ova nas je prelijepa djevojka koja je prošetala koprivničkim trgom jednostavno "kupila". I ne samo time, odjevni...