4.9 C
Utorak, 16. travnja 2024.
KC LIGa, 11 kolo

Active Commerce uvjerljiv u derbiju, Petgrad/OPG Radiček zabavio publiku s deset pogodaka
A

Uzbudljivo je bilo na dvoboju CB Cezara i Inducte++. Tri minute prije kraja utakmice Inducta++ je imala prednost od 4:2, no pogotcima u 29. i 30. minuti Međimorec i Ramljak donose bod CB Cezaru.

Novo kolo KC lige prošlo je bez iznenađenja. U derbiju kola Active Commerce s uvjerljivih je 7:1 svladao UMN Koprivnicu povečavši prednost na tablici pred njima na četiri boda. Prvi pratitelji, CB Golf, s osam su postignutih pogodaka slavili protiv CB 048/U.Š.R.P.S.-a te ostali na razlici od dva boda.

Najraspucanija momčad vikenda bila je Petgrad/OPG Radiček. Nakon poraza u prošlome kolu raspored im je dodijelio posljednjeplasiranu Skladgradnju koju su ispratili s deset pogodaka, od čega je čak šest djelo Šimunića.

U preostala dva susreta Bimbo je bio bolji od PiXela, a Sedma sila od Grada Koprivnice.

U ženskome dijelu natjecanja viđen je samo jedan pogodak. Vodeći Repaš s minimalnih je 1:0 slavio protiv ekipe Li-La, dok su Koprivnica i Drnje odigrale bez pogodaka.

Utakmica 11. kola između ePodravine.hr/Kosinusa i Romantičara, odnosno 9. kola ženske konkurencije između ekipa Iskri i Kapljica odigrat će 12. ožujka.

REZULTATI – MUŠKI, 11. KOLO:

UMN Koprivnica – Active Commerce 1:7 (Milivojević / Mesić 2, Žardin 2, Dotov 2, Dodik)
Skladgradnja – Petgrad/OPG Radiček 1:10 (Perošić / Šimunić 6, Radiček, Medenjak, Pavlek, Celiščak)
CB 048/U.Š.R.P.S. – CB Golf 3:8 (Rumek, Pavlek, Harmadi / Borštnar 3, Kovaček 2, Harmadi, Vukolja, Knapić)
CB Cezar – Inducta++ 4:4 (Međimorec 3, Ramljak / Gašparić 2, Horvat, Virovec)
Bimbo – KKC PiXel 3:2 (Kuhar 2, Škvorc / Baruškin, Farkaš)
Grad Koprivnica – Sedma sila 1:3 (Toth / Kapetanić 2, Wolf)