5.7 C
AK KOPRIVNICA

Albert Rušak srušio osobni rekord i osvojio šesto mjesto, Danijel Katalenić najbolji u svojoj kategoriji
A

Radni je vikend iza koprivničkih atletičara.

Članovi Atletskog kluba Koprivnica imali su radni vikend. Prva postaja, u subotu, bilo je Dvoransko prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore i seniore u Zagrebu.

Junior Albert Rušak osvojio je šesto mjesto, pritom srušivši osobni rekord na 800 metara, dok Ino Šepec u seniorskoj kategoriji nastupio izvan konkurenciju u utrci na 1500 metara. Juniori i juniorke će, pak, Dvoransko prvenstvo odraditi u subotu, u istoj zagrebačkoj dvorani.

Da se ne zaboravi naziv je 16. atletske utrke povodom 27. obljetnice vojno-redarstvene akcije čiji je start bio na Masleničkom mostu, a cilj u Novigradu. Utrku dugu 20 kilometara koprivnički atletičar Danijel Katalenić istrčao je za 74 minuta, osvojivši prvo mjesto u kategoriji M40-49, dok je ukupno gledajući bio peti.

Dva potresna pisma

VRŠNJAČKO NASILJE Dječak u školi kod Koprivnice izložen napadima, majka objavila odvratna pisma koja su mu upućena

Jedna je majka sa šireg koprivničkog područja na svojem društvenom profilu objavila potresno iskustvo - vršnjačko nasilje koje proživljava...