7.6 C
četvrta nl bj-kc-vt

Babić i Oršić u posljednjim minutama slomili otpor Legrađana, Kloštrani razbili Dinamo
B

Prvo kolo bilo je itekako uspješno za naše predstavnike

Odigrane su i posljednje dvije utakmice prvog kola Četvrte NL BJ-KC-VT. Jedna od njih bila je i županijski, odnosno susjedski derbi, a u njemu su Imbriovčani dočekali Legrađane. Dakle, Borac je istrčao na svom travnjaku s malom ulogom favorita, a tu je ulogu i opravdao, iako se mučio do posljednjih minuta.

Sve do 80. minute mreže se nisu tresle, a tada su novi igrač Babić i starosjedioc Oršić zabili za konačnih 2:0. Dakle, Siniša Budja krenuo je s porazom na klupi legradskog Graničara.

S druge strane, teška zadaća bila je pred Kloštranima, koji su gostovali na tradicionalno neugodnom terenu u Predavcu. Ipak, Mladost je odigrala maestralno i slavila s visokih 4:1. Zabijali su Šantek, Kovač, Herent i Šandrovčan. Napomenimo kako je do 82. minute bilo 1:1, no tada je uslijedio ekspresni udar Kloštrana za veliko slavlje.

Možemo zaključiti da je ovo prvo kolo bilo itekako sretne za naše klubove, jer su svi upisali tri boda, osim Legrađana, koji su igrali županijski derbi. OVDJE se možete prisjetiti rezultata od jučer.