16.8 C
Koprivnica
Utorak, 18. lipnja 2024.
No menu items!
- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Boks: Pečarić izborio polufinale, očekivana pobjeda Hrgovića
B

Ne propustite

U petak su u Koprivnici održane četvrtfinalne borbe XXI. pojedinačnog prvenstva Hrvatske u boksu za seniore.

Očekivanu pobjedu ostvario je svjetski prvak Filip Hrgović iz kluba Leonardo. a koprivnički boksač Hrvoje Pečarić iz Boks kluba David svladao je s 11:8 Antonija Klarića iz Velike Gorice.

U subotu od 15 sati kreću polufinalne borbe, a uz Pečarića će od koprivničkih boksača nastupiti Neven Vujasinović i Neven Janjić.

Četvrtfinalne borbe:

17.  – 64 kg: Danijel Vekić (Petar Zrinski) – Boris Katalinić (Lokomotiva) WP 4:13
18.  – 69 kg: Elvis Dodaj (Diabolik) – Anđelo Radoš (Posavina Kuna) KO 3R
19.  – 69 kg: Filip Kovačić (Delnice) – Borna Katalinić (Lokomotiva) RET 1R
20.  – 75 kg: Sanjin Pol Vrgoč (Pula) – Bruno Knježević (Graciano) WP 21:6
21.  – 75 kg: Hrvoje Pečarić (David) – Antonio Klarić (Velika Gorica) WP 11:8
22.  – 75 kg: Mark Šarić (Velika Gorica) – Manuel Smoljan (Pula) WP 10:17
23.  – 75 kg: Leon Vuković (Lokomotiva) – Matej Dujić (Leonardo) WP 11:16
24.  – 81 kg: Ivor Galeković (Velika Gorica) – Tomislav Planinić (Kralj Tomislav) WP 9:15
25.  – 81 kg: Vanja Kostel (Kralj Tomislav) – Bojan Mišković (Pula) WP 2:27
26.  – 81 kg: Joško Malenica (Salona) – Duje Bonačić (Pauk) WP 12:10
27.  – 81 kg: Entoni Jurić (Leonardo) – Ante Čepo (Osijek) WP 15:22
28.  – 91 kg: Marko Čalić (Pula) – Saša Šikić (Split) RSC 1R
29.  – 91 kg: Hrvoje Kišićek (Omega boks) – Rudolf Jozić (Posavina kuna) KO 1R
30.  – 91 kg: Mario Milolov (Gladijator) – Tomo Kadić (Gladijator) WP 2:9
31.  – 91 kg: Josip Bepo Filipi (Zadar) – Stjepan Vugdelija (Joker) WP 13:19
32.  +91 kg: Filip Hrgović (Leonardo) – Šime Filipi (Zadar) WP 21:11
33.  +91 kg: Ivan Gotovac (Split) – Ivan Andrašić (Borovo) WP 5:11
34.  +91 kg: Stipan Radić (Omega Zagreb) – Pero Konsuo (Marijan) RSC 2R
35.  +91 kg: Renato Stojanović (Posavina kuna) – Darko Pirc (Delnice) WP 14:9

Polufinale – raspored borbi:

36.  -56 kg: Ilir Merđa (Lokomotiva) – Zoran Marić (Borovo)
37.  -56 kg: Alen Radoš (Posavina Kuna) – Mateo Komadina (Delnice)
38.  -60 kg: Tino Karamarko (Šampion) – Ivan Njegač (Velika Gorica)
39.  -60 kg: Josip Grbavac (Kralj Tomislav) – Vedran Bajlo (Diabolik)
40.  -64 kg: Stipan Prtenjača (Sesvete) – Željko Vujasinović (David)
41.  -64 kg: Domagoj Ćurić (Delnice) – Boris Katalinić (Lokomotiva)
42.  -69 kg: Adrian Vodanović (Petar Zrinski) – Neven Janjić (David)
43.  -69 kg: Anđelo Radoš (Posavina Kuna) – Borna Katalinić (Lokomotiva)
44.  -75 kg: Sanjin Pol Vrgoč (Pula) – Hrvoje Pečarić (David)
45.  -75 kg: Manuel Smoljan (Pula) – Matej Dujić (Leonardo)
46.  -81 kg: Tomislav Planinić (Kralj Tomislav) – Bojan Mišković (Pula)
47.  -81 kg: Joško Malenica (Salona) – Ante Čepo (Osijek)
48.  -91 kg: Marko Čalić (Pula) – Hrvoje Kišićek (Omega boks)
49.  -91 kg: Tomo Kadić (Gladijator) – Stjepan Vugdelija (Joker)
50.  +91kg: Filip Hrgović (Leonardo) – Ivan Andrašić (Borovo)
51.  +91kg: Stipan Radić (Omega Zagreb) – Renato Stojanović (Posavina Kuna).

Facebook komentari / dostupni ukoliko ste prijavljeni na svoj FB profil (Komentiranjem prihvaćate naše uvjete korištenja).

Ne propustite

- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Najnovije

To je to

Tko ima bolji stil? Ove dvije zgodne frendice očaravaju, svaka ima svoj tajni adut

Zgodne frendice na špici su ovog vikenda privukle pozornost svojom bezbrižnom elegancijom. Kad bi morali i birat čiji nam se...
- Oglasni prostor -

Vezane vijesti

×