5.1 C
Međužupanijska liga

Borac bolji od Kalinovca, Podravac gubi korak za vodećima
B

Već drugo kolo zaredom Virovci su izgubili bodove u posljednjim trenucima utakmice. Nakon prošlotjednog primljenog pogotka u 89., ovoga puta Croatijin Košić srušio ih je u 90. minuti.

Niz loših rezultata ne prestaje za prošlosezonske prvake Kalinovčane. Treći uzastopni poraz čvrsto ih je prikovao za dno ljestvice, a u sljedećem kolu dočekuju vodeći Dinamo iz Predavca. Ovoga puta od Kalinovca je bolji bio domaći Borac. Imbriovčani su poveli rezultatom 3:0, a do kraja susreta gosti su uspijeli samo smanjiti na končanih 3:2.

Novi poraz doživjeli su i nogometaši đurđevačkog Graničara. S minimalnih 1:0 do sva tri boda stigli su gostujući igrači Papuka.

Dva puta iz zaostatka su se vraćali Pitomačani te osvojenim bodom razliku između desetoplasiranih Đurđevčana smanjili na samo tri boda.

Važan susret u brobi za naslov odigrali su u Grabrovnici domaća Croatia i virovski Podravac. Gosti su poveli već u 14. minuti preko Grivića, no Croatia u drugome dijelu dolazi do izjednačenja, ali i pobjede. Već drugo kolo zaredom Virovci su izgubili bodove u posljednjim trenucima utakmice. Nakon prošlotjednog primljenog pogotka u 89., ovoga puta Croatijin Košić srušio ih je u 90. minuti.

MEĐUŽUPANIJSKA LIGA, 17. KOLO:

Daruvar – Pitomača 2:2, Graničar Đ – Papuk 0:1, Slatina – Rovišće 2:0, Garić – Zdenka 91 2:4, Croatia – Podravac 2:1, Dinamo P – Virovitica 2:1, Borac – Kalinovac 3:2.

REDOSLIJED: 1. Dinamo P 37, 2. Croatia 35, 3. Zdenka 91 32, 4. Podravac 28, 5. Papuk 27…

[FOTO/VIDEO] KONCERT ZA PAMĆENJE Jole napunio dvorište Starog grada, Đurđevčani pjevali sve hitove

"Nosi mi se bijela boja", "Tijelo ko remek djelo" samo su neki od hitova popularnog Joleta koji su se...