7.9 C

Četiri zlata atletičarima Koprivnice na utrci Centrum Mundi u Ludbregu
Č

Na utrci Centrum Mundi održanoj u Ludbregu atletičari Atletskog kluba Koprivnica osvojili su četiri zlatne i tri srebrne medalje.

Sve učeničke utrke trčale su se na 1400 metara. U utrci petih i šestih razreda Ivana Trešćec osvojila je prvo mjesto, a u utrci su sudjelovale i Anja Slavinić te Josipa Mikulec.

U kategoriji dječaka petih i šestih razreda pobijedio je Ivan Mikulić, a sudjelovali su Leopold Jurić i Petar Cenko.

U kategoriji 7. i 8. razreda za djevojčice pobijedila je Karla Filipač, dok je drugo mjesto osvojila Karla Križaj.

U konkurenciji dječaka 7. i 8. razreda pobijedio je Marko Gregurec, drugi je bio Luka Šostarić, a Albert Rušak bio je četvrti.

Marko, Luka i Albert nastupili su i u utrci građana na 7000 m u kategoriji građani do 23 godine. Marko je zauzeo drugo mjesto, Luka četvrto, a Albert peto mjesto.

U kategoriji iznad 23 godine Oliver Orešić zauzeo je sedmo mjesto, Zvonko Vrhovski deseto, Dejan Sever 13., a Ratko Težak 17. mjesto.

Izbor

FOTO Naše djevojke Iva i Laura među najljepšima su na sjeveru Hrvatske, upoznajte ih

Diljem Lijepe Naše održavaju se izbori za najljepšu djevojku u raznim kategorijama. Koprivničko-križevačka županija ni ove godine ne organizira...