6.3 C

Devetka Farmaceuta u Novom Marofu
D

Slaven Belupo u petak je odigrao prvu prijateljsku utakmnicu u sklopu ljetnih priprema

Nakon samo četiri dana rada, trener Roy Ferenčina provjerio je momčad na gostovanju u Novom Marofu, kod istoimenog domaćeg 4-ligaša. Utakmica je odigrana u povodu Dana Grada Novog Marofa.

Sukladno očekivanjima, gosti iz Koprivnice upisali su uvjerljivu pobjedu, po dva pogotka postigli su Bušić i Mujanović, a svoj prvi pogodak za novi klub postigao je Brezovec.

U prvom poluvremenu Ferenčina je izveo udarni sastav, dok su u nastavku priliku dobile pričuve, među njima i nekoliko juniora.

PRIJATELJSKA UTAKMICA

NOVI MAROF – SLAVEN BELUPO 0:9 (0:5)

NOVI MAROF – Gradski sportski park. Gledatelja 300. Sudac: Pavlić (Novi Marof).

NOVI MAROF: Plantić, Česi, M. Horvat, Jelen, I. Horvat, Henezi, P. Hrebak, Planinc, N. Sakač, M. Sakač, L. Hrebak (još su igrali: Žugec, Šafran, Harmicar, Mešnjak). TRENER: Stjepan Kocijan.

SLAVEN BELUPO: Rodić, Purić, Kokalović, Poredski, Geng, Milardović, Brezovec, Mujanović, Vojnović, Benko, Bušić; II. poluvrijeme: Nurković, Mamić, Šestak, Bubnjić, Geng, Čanađija, Šomoci, Jakšinić, Havojić, Kuprešak, Jambrušić. TRENER: Roy Ferenčina.

STRIJELCI: 0:1 Brezovec (5), 0:2 Mujanović (12), 0:3 Bušić (20), 0:4 Bušić (25), 0:5 Mujanović (37), 0:6 Kuprešak (48), 0:7 Jakšinić (49), 0:8 Jambrušić (58), 0:9 Čanađija (67).

Kako dobar look! Sviđa nam se sve na njoj, hlače i jakna su top, a jedan detalj obara

Iako je subota prošla u znaku sivih oblaka, sramežljivo sunce u prijepodnevnim satima pokazalo je svoju moć i "namamilo"...