23.5 C
Koprivnica
Subota, 22. lipnja 2024.
No menu items!
- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -
šah

Dobili smo nove županijske šahovske prvake
D

Svi vrijedni šahovski klubovi ovog kraja godinu dana su se pripremali za ovu ponosnu smotru šahovske mladosti.

Ne propustite

U Starigradu se u subotu održalo šahovsko prvenstvo županije na kojek se okupilo 65 sudionika te dvostruko toliko roditelja, voditelja i trenera.

Svi vrijedni šahovski klubovi ovog kraja godinu dana su se pripremali za ovu ponosnu smotru šahovske mladosti i u njoj dobili još jedno ohrabrenje i priznanje za svoj rad.

Šahovski prvaci županije:

Kategorija Prvak županije Klub
Kadeti do 15 godina Mihael Jakrlin ŠK Stari graničar, Cirkvena
Kadeti do 13 godina Luka Tomrlin ŠK Picok Đurđevac
Dječaci do 11 godina Emanuel Bunić ŠK Koprivnica
Dječaci do 9 godina Sven Džendžo ŠK Koprivnica
Dječaci do 7 godina Marko Fičko ŠK Koprivnica

Kategorija Prvakinja županije Klub
Kadetkinje do 15 godina Anamarija Radiković ŠK Konaki, Novo Virje
Kadetkinje do 13 godina Ema Bevanda ŠK Picok Đurđevac
Djevojčice do 11 godina Petra Kovač ŠK Konaki, Novo Virje
Djevojčice do 9 godina Helena Domislović ŠK Tomislav-Goran, Sv. Ivan Žabno
Djevojčice do 7 godina Agata Kokša ŠK Konaki, Novo Virje

 

Kadeti do 15 godina
1. 2. 3.
Mihael Jakrlin Lovro Koštić Karlo Đukin
ŠK Stari graničar, Cirkvena ŠŠK Podravka, Koprivnica ŠŠK Koprivnica

Kadetkinje do 15 godina
1. 2. 3.
Anamarija Radiković Lorena Bevanda Bernarda Ćibarić
ŠK Konaki, Novo Virje ŠK Picok, Đurđevac ŠK Stari graničar, Cirkvena

Kadeti do 13 godina
1. 2. 3.
Luka Tomrlin Lovro Klobučar Josip Koštić
ŠK Picok, Đurđevac ŠŠK Podravka, Koprivnica ŠŠK Podravka, Koprivnica

Kadetkinje do 13 godina
1. 2. 3.
Ema Bevanda Jelena Kokša Marija Bilješko
ŠK Picok Đurđevac ŠK Konaki, Novo Virje ŠK Tomislav-Goran,Sv. Ivan Žabno

Dječaci do 11 godina
1. 2. 3.
Emanuel Bunić Matej Zadro Jan Horčička
ŠŠK Koprivnica ŠŠK Podravka, Koprivnica ŠŠK Koprivnica

Djevojčice do 11 godina
1. 2. 3.
Petra Kovač Lorena Vlašić Ivana Emili Turkalj
ŠK Konaki, Novo Virje ŠK Picok, Đurđevac ŠK Križevci

Dječaci do 9 godina
1. 2. 3.
Sven Džendžo Petar Štefanec Ivan Martić
ŠŠK Koprivnica ŠŠK Koprivnica ŠŠK Križevci

Djevojčice do 9 godina
1. 2. 3.
Helena Domislović Laura Lukinović Vinka Pavlović
ŠK Tomislav-Goran,Sveti Ivan Žabno ŠK Stari graničar, Cirkvena ŠŠK Koprivnica

Dječaci do 7 godina
1. 2. 3.
Marko Fičko Leo Lovreković Jan Kai Premec
ŠŠK Koprivnica ŠŠK Križevci ŠŠK Koprivnica

Djevojčice do 7 godina
1. 2. 3.
Agata Kokša
ŠK Konaki, Novo Virje

  zlato srebro bronca ukupno
ŠŠK Koprivnica 3 1 4 8
ŠK Konaki, Novo Virje 3 1 4
ŠK Picok, Đurđevac 2 2 4
ŠK Stari graničar, Cirkvena 1 1 1 3
ŠK Tomislav-Goran, Sv. Ivan Žabno 1 1 2
ŠŠK Podravka, Koprivnica 3 1 4
ŠK Križevci 1 2 3

 

Facebook komentari / dostupni ukoliko ste prijavljeni na svoj FB profil (Komentiranjem prihvaćate naše uvjete korištenja).

Ne propustite

- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Najnovije

U čast Ivana Levačića

FOTO/VIDEO Više od 200 biciklista vozi 32 kilometra u čast velikog Ivana Levačića i družili se uz lovački gulaš

Peta po redu Virovska biciklijada održava se danas u Virju, no prvi je put u povijesti posvećena Virovcu Ivanu...
- Oglasni prostor -

Vezane vijesti

×