Rezultati i raspored

Donosimo vam sve najzanimljivije sa Zimske lige

11:52h
0
Veterani koprivničkog Amadeusa // Foto: Privatna arhiva
Veterani koprivničkog Amadeusa // Foto: Privatna arhiva

Ekipa ePodravina.hr/Kosinus upisala je i treći poraz u svojoj jakoj skupini. Bolji od naših dečki bili su igrači Hotela Sport iz Ivanić Grada s 4:0. Jelena trade, pak, ekipu iz Ivanića svladala je s 3:0.

U koprivničkoj srednjoškolskoj dvorani jučer, u ponedjeljak, nastavljeno je igranje po skupinama malonogometne Zimske lige.

Polako, ali sigurno može se vidjeti koje će ekipe otići dalje od drugih.

U jučerašnjim utakmicama u veteranskoj utakmici odigrala se samo jedna utakmica i to između Amadeusa i ekipe Vivita Pekara Zrinski, koja je završila rezultatom 1:1.

U seniorskoj konkurenciji najuvjerljiviji je bio CB Garden Optika Očalinko koji je svladao Feniks s čak 9:1. Ista ekipa svladala je i Logistiku Šurić s 5:1.

Ekipa ePodravina.hr/Kosinus upisala je i treći poraz u svojoj jakoj skupini. Bolji od naših dečki bili su igrači Hotela Sport iz Ivanić Grada s 4:0. Jelena trade, pak, ekipu iz Ivanića svladala je s 3:0.

Lijepu pobjedu upisala je i ekipa Aquaterra lake resort & Bali styl protiv PB gradnje – 5:1.

REZULTATI, ponedjeljak, 28. prosinca

Veterani
Amadeus – Vivita Pekara Zrinski 1:1

Seniori
CB Garden Optika Očalinko – Feniks 9:1
Hotel Sport Ivanić Grad – ePodravina.hr/Kosinus 4:0
Logistika Šurić – CB Garden Optika Očalinko 1:5
Jelena Trade – Hotel Sport Ivanić Grad 3:0
Aquaterra lake resort & Bali Style – PB gradnja 5:1
Ropox industrijski podovi – Pimont 0:1

RASPORED, utorak, 29. prosinca

Veterani
16:30 Romantičari – Sivec trans
17:10 NK Graničar – CB Loop

Seniori
17:50 CB Stadion (ex Studio Valore) – CB Bonus
18:25 Sport Dolenec – Jedan, devet, tri
19:10 PB gradnja – CB Latino Gas Co
19:50 Bagun Zadruga Molve – Mosti
20:25 Studio Valore – Cage ball
21:00 Studio Valore – Gimnazija Fran Galović Koprivnica

Srijeda, 30. prosinca

Veterani
16:30 NK Koprivnica – Sivec trans
17:10 Heba – NK Starigrad

Seniori
17:50 CB Stadion – MTB inženjering
18:25 Švenda gradnja & Unijabeton – Bagun Zadruga Molve
19:10 Apostoli – Švenda gradnja & Unijabeton
19:50 Nikolino – CB Stadion
20:25 Pizz Stari Zg Borongaj Lugovi – MOD Graditeljstvo
21:00 Jedan, devet, tri – Pizz Stari Zg Borongaj Lugovi.

čitam...
Loading...