5.4 C
velika konkurencija

Đurđevački karatisti nastupili na CRO CUP-u u Nedelišću, Matija Špoljar osvojio srebro
Đ

U borbama u kategoriji učenika do 42 kilograma, klub je predstavljao Matija Špoljar koji je u finalnoj borbi uzeo medalju srebrnog sjaja. Sa natjecateljima je bila trenerica Valentina Benc.

Na 18.-om CRO CUP-u u Nedelišću nastupali su najmlađi kataši Karate kluba Đurđevac i jedan borbaš.

Uz konkurenciju od 437 natjecatelja, 43 kluba iz dvije države KK Đurđevac je osvojio je sjajne medalje. Cicibana Emanuel Stanešić, Josip Pandur i Filip Gorički te mlađi učenici Pavao Stanešić, Filip Šipek i Marko Krajačić nastupali su u katama ekipno u kategoriji mlađih učenika i pokazali jednu lijepu izvedbu te su u finalu uzeli zlato i srebro.

Naše najmlađe članice kluba Petra Gašparec, Nika Pandur i Petra Krajačić su također nastupale u starijoj konkurenciji mlađih učenica gdje su osvojile broncu. Ovo je katašima KK Đurđevac bio prvi ekipni nastup ali ipak su osvojili i pehare i medalje što im je dalo veliki poticaj za dalje. Petra Gašparec u pojedinačnoj kategoriji kata cicibanke je pokazala da joj konkurencija ne može ništa te je oko vrata stavila zlatnu medalju i popela se na najvišu stepenicu postolja.

[FOTO/VIDEO] KONCERT ZA PAMĆENJE Jole napunio dvorište Starog grada, Đurđevčani pjevali sve hitove

"Nosi mi se bijela boja", "Tijelo ko remek djelo" samo su neki od hitova popularnog Joleta koji su se...