Srijeda, 8. svibnja 2024.
Međužupanijska liga

Đurđevčani pobjedom osvijetlili obraz podravskih klubova
Đ

Nakon prošlotjednog domaćeg poraza od 2:1 protiv Borca, Podravac se loše proveo i u Predavcu. Kalinovčani su očekivano pokleknuli u Velikim Zdencima, a Borac je doživio i treći uzastupni poraz u Imbriovcu.

Đurđevački Graničar pobjedom od 2:1 protiv Pitomače stigao je do prve pobjede u nastavku prvenstva. Precizni za domaćina bili su Piragić i Lovrak, dok je jedini pogodak za Pitomačane djelo Jendrašića. Petom ovosezonskom pobjedom Đurđevčani su se od prvog pratitelja Kalinovca udaljili na šest bodova.

Nakon prošlotjednog domaćeg poraza od 2:1 protiv Borca, Podravac se loše proveo i u Predavcu. Domaći Dinamo visokom je pobjedom sva tri boda ostavio kod kuće i ostao izjednačen u vrhu s Croatijom iz Grabrovnice.

Kalinovčani su očekivano pokleknuli u Velikim Zdencima, a Borac je doživio i treći uzastupni poraz u Imbriovcu. S 4:1 sigurni su bili Rovištanci.

MEĐUŽUPANIJSKA LIGA, 15. KOLO:

Graničar Đ – Pitomača 2:1, Slatina – Papuk 0:1, Garić – Virovitica 0:2, Zdenka 91 – Kalinovac 2:1, Croatia – Daruvar 2:1, Dinamo P – Podravac 4:0, Borac – Rovišće 1:4.

REDOSLIJED: 1. Croatia 31, 2. Dinamo P 31, 3. Zdenka 91 29, 4. Podravac 27, 5. Garić 24…

PhotoWalk by Hoyka

FOTO U Ludbregu održana foto radionica, Hoyka: “Posebno me veseli što se to povezivanje u Ludbregu dogodilo na visokoj skali, između država”

Grad Ludbreg postao je na jedan dan veliki fotografski set jer su ondje, pod vodstvom renomiranog zagrebačkog fotografa Damira...