4.9 C
Utorak, 16. travnja 2024.

Dva gola Bojana Vručine u pobjedi Slavena protiv Maribora
D

090119-vrucina-mNajbolji strijelac Slavena Belupa Bojan Vručina u ponedjeljak je u Medulinu s dva pogotka riješio pitanje pobjednika u prijateljskoj utakmici sa slovenskim prvoligašem Mariborom. ‘Vruči’ je prvi pogodak postigao već u 3. minuti susreta, i to iz jedanaesterca kojeg je izborio Nikola Šafarić. Na 2:0 Vručina je povisio golom u 57. minuti, a bio je to i konačni rezultat dvoboja u kojem su Farmaceuti bili bolji suparnik.

Slavenovi nogometaši od nedjelje se nalaze na pripremama u Medulinu, gdje se nastavlja naporan rad prema planu i programu trenera Mile Petkovića. U ponedjeljak, na dan utakmice s Mariborom, Farmaceuti su ujutro odradili trening, a u večernjim satima morali su i u teretanu. Kod Petkovića nema popusta, no naporan rad u ovoj fazi jamstvo je da će u proljetnoj polusezoni koprivnički igrači biti tjelesno izvrsno pripremljeni.Slaven Belupo u utorak u Medulinu igra prijateljsku utakmicu sa zagrebačkim drugoligašem Lokomotivom, za koju nastupa i bivši igrač Farmaceuta Željko Sopić.