poklon za 95. rođendan

DVD Turnašica osvojila treće mjesto na državnom natjecanju vatrogasaca
D

Ovaj uspjeh vatrogascima je omogućio plasman na Međunarodno vatrogasno natjecanje koje će se 2022. godine održati u slovenskom Celju.

Na osmom državnom natjecanju vatrogasaca koje je organizirala Hrvatska vatrogasna zajednica, uz domaćinstvo Vatrogasne zajednice Varaždinske županije, odvijalo se na osam natjecateljskih staza i tri staze za štafetnu utrku, a DVD Turnašica i DVD Virovitica ostvarili su izvrsne rezultate.

DVD Turnašica u Muškoj A kategoriji osvojio je treće mjesto, dok je DVD Virovitica u Muškoj B kategoriji DVD Virovitica osvojio drugo mjesto.

ŽUPANIJSKE LIGE

Uzdrmani Đelekovčani u derbiju dočekuju prvoplasirane Picoke, Novovirovci se nadaju novoj pobjedi protiv Vojakovčana

Uskrsni vikend donosi i nova uzbuđenja na nogometnim travnjacima diljem županije, a derbi 16. kola Prve županijske lige igra...