Izbor za najsportaša

Evo koji su sportaši s područja Grada Đurđevca nominirani za proglašenje najboljih u 2017. godini

Svaki član žirija u svakoj kategoriji dodjelio je tri, dva odnosno jedan bod, a nakon glasanja prebrojani su bodovi te ćemo najsportaše saznati na svečanom proglašenju na Izboru za najsportaša.

11:04h
0
Najuspješniji đurđevački sportaši u 2016. godini // Foto: Matija Gudlin

Zajednica sportskih udruga Grada Đurđevca i ove će godine proglasiti najbolje sportašice, sportaše i sportske udruge grada Đurđevca za 2017. godinu. Izbor je podjeljen na nekoliko kategorija te se bira najuspješniji sportaš i sportašica, najuspješnija mlada sportašica i sportaš, ženska sportska ekipa, muška sportska ekipa, zaslužni sportski djelatnik te najuspješniji sportski trener.

Svaki član žirija u svakoj kategoriji dodjelio je tri, dva odnosno jedan bod, a nakon glasanja prebrojani su bodovi te ćemo najsportaše saznati na svečanom proglašenju na Izboru za najsportaša.

Najuspješnija sportašica:

  1. Klara Balatinec-Ženski nogometni klub Graničar Đurđevac
  2. Ivana Pavlović- Rukometni klub „Đurđevac“

Najuspješniji sportaš:

  1. Ivan Buković- Kuglački klub Graničar
  2. Krunoslav Buković- Košarkaški klub Mladost
  3. Mario Lesjak- Powerlifting klub Ultimate

Najuspješnija mlada sportašica:

  1. Ema Bevanda-Šahovski klub Picok
  2. Ema Juričić – Karate klub Đurđevac
  3. Mia Robotić- Teniski klub Đurđevac

Najuspješniji mladi sportaš:

  1. Andrija Hrženjak Košarkaški klub Mladost Đurđevac
  2. Ivan Juričić-Karate klub Đurđevac
  3. Lucian Lacković-Teniski klub Đurđevac

Ženska sportska ekipa:

  1. Ženska ekipa mini rukometa- Rukometni klub Đurđevac
  2. Ženska kadetska ekipa – Šahovski klub Picok
  3. Ženska seniorska ekipa- Ženski nogometni klub Graničar Đurđevac

Muška sportska ekipa:

  1. Muška ekipa – Karate klub Đurđevac
  2. Muška sportska ekipa – Košarkaški klub Mladost Đurđevac
  3. Muška ekipa – Powerlifting klub Ultimate

Zaslužni sportski djelatnik:

  1. Saša Deak- Powerlifting klub Ultimate
  2. Stanko Domitrović- Šahovski klub Picok

Najuspješniji sportski trener:

  1. Luka Cestar- Karat klub Đurđevac
  2. Ivan Đuroci- Košarkaški klub Mladost Đurđevac

Ženska sportska ekipa osoba s invaliditetom:

  1. Sportski savez osoba invaliditetom Đurđevac – ekipa elektronskog pikada

Muška sportska ekipa osoba s invaliditetom:

  1. Sportski savez osoba s invaliditetom Đurđevac – ekipa viseće kuglane

Najuspješnija sportašica osoba s invaliditetom:

  1. Ivka Mihalić – Sportski savez osoba s invaliditetom Đurđevac

Najuspješniji sportaš osoba s invaliditetom:

  1. Marijan Blaga – Sportski savez osoba s invaliditetom Đurđevac