23.1 C
Ponedjeljak, 17. lipnja 2024.
ČETVRTA NL BJ-KC-VT

Ferdinandovac nastavio pobjednički niz, Tehnika kući uzela samo bod, Pitomača sigurna u gostima

Novi izazovi čekali su danas četvrtoligaše. Tehnika-Koprivnica na Gradskom je stadionu ugostila Suhopolje koje predvodi nekad prvoligaški igrač Ivan Ibriks. Nakon 90 minuta bilo je 1-1.

Od županijskih predstavnika danas je igrao još i Ferdinandovac. Gostovali su na teškom terenu u Velikim Zdencima. Prvi dio prošao je bez golova, s nekoliko poluprilika, da bi se momčadi raspucale u drugom dijelu. Prvo je Škaro glavom pospremio ubačaj za 0-1, da bi Peršić također glavom postavio 0-2. Samo nekoliko minuta kasnije Zdenka je smanjila na 1-2 te su do kraja sve karte bacili u napad, no Ferdinandovac se uspješno obranio i proslavio pobjedu.

Pitomača je slavila u Čazmi s 1-3. Sutra nas čekaju dvoboji kloštranske Mladosti i drnjanskog Tomislava, Bilogore 91 i Slaven Belupa II, te Dinama i Daruvara.