10.2 C
Četvrtak, 18. travnja 2024.
PORED DRAVE

FOTO Atletičari i atletičarke Koprivnice nastupili na Ekipnom prvenstvu Hrvatske u krosu

Žene su ukupno zauzele 17. mjesto, a muški 13. Pogleda li se njihov zajednički plasman, Atletskom klubu Koprivnica pripalo je 15. mjesto.

Natjecatelji Atletskog kluba Koprivnica sudjelovali su na jučer održanom Ekipnom prvenstvu Hrvatske u krosu koje se održalo pored Drave, u organizaciji Atletskog kluba Varaždin.

Nastupilo je ukupno 30 atletičara u sedam ekipa svih uzrasta.

Od članova i članica koprivničkog kluba, mlađe kadetkinje Dora Lovrinović, Ivana Cenko, Zara Rupčić, Tija Požgaj i Iva Mikulec zauzele su 11. mjesto u utrci na 800 metara. Mlađi kadeti Petar Slavinić, Luka Kolonić, Luka Kvaternik i Lukas Petrić bili su sedmi na tisuću metara, a kadetkinje Melani Vrbnjak, Josipa Mikulec, Matea Cenko i Martina Forjan 15. također na tisuću. Kadeti Petar Jakupek, Jakov Jurić i Ivan Bebek stigli su do osmoga mjesta na 1500 metara.

Nadalje, seniorke Vanja Rupčić, Jelen Dolenec i Lora Žuliček osvojile su 13. mjesto na 4000 metara, dok su seniori Oliver Orešić, Marko Jertec i Albert Rušak u istoj disciplini bili 14. Glede utrke na 8000 metara, seniorke Ivana Merc, Estera Rac i Dijana Radatović bile su desete.

Jutro nakon izbora

[Za ePODRAVINU] Lacković zadovoljan rezultatima izbora: Najslađi mandat je onaj koji dolazi uz podršku preferencijalnih glasova

Jutro nakon parlamentarnih izbora sigurno je dobro za nezavisnog Željka Lackovića, koji se na ovim izborima kandidirao na listi...