9.3 C
kup

FOTO Badminton se vratio, a s njime i sjajni rezultati koprivničke badmintonske obitelji Matovina

Anja je igrala U19-juniore singl i osvojila 11. mjesto, a u mix-u s Lukom Črepom iz Bk Čakovec osvojila 7. mjesto.

Nakon stanke više od šest mjeseci konačno se badminton vratio u dvorane. Zaostala druga kola Hrvatskog kupa još iz trećeg mjeseca ove godine održana su od petka 25. rujna do nedjelje 27. rujna.

Organizator je bio Badmintonski klub Maksimir iz Zagreba. Badmintonski klub Koprivnica imao je i svoje predstavnike, Anju Matovina, Niku Matovina i Lovru Matovina. Bilo je 113 igrača iz Dubrovnika, Čakovca, Zagreba, Zadra i Koprivnice. Igrale su se sve dobne skupine od poletaraca U11, mlađih kadeta U13, kadeta U15, mlađih juniora U17, juniora U19 i seniora.

Nika je igrala U19-juniore (starija dobna skupina) i osvojila 8. mjesto, a u svojoj kategoriji U17- mlađi juniori u singlu je bila 3., kao i u mix-u s Marinom Marčinom iz Bk Zadar osvojila je također 3. mjesto i brončanu medalju.

Lovro je u starijoj kategoriji, dječaci stariji dvije godine u U13- mlađi kadeti u singlu osvojio 2. mjesto, a u mix-u s Raniom Vindiš Bk Flex uzeo zlatnu medalju. Igrao je i u svojoj kategoriju U11-poletarci i osvojio 1. mjesto.

Hrvatski kup

Podravka sutra traži kartu za polufinale Kupa, to će morati izboriti na gostovanju u Bjelovaru

Lokomotiva, Dugo Selo i Split 2010 tri su ekipe koje su već osigurale završnicu, final-four Hrvatskog rukometnog kupa. Traži...