3.5 C
amaterski nogomet

FOTO Čiković ‘okrenuo’ Žuljića, prva pobjeda Virja, Koprivnica zadnja, petarda Tehničara, težak poraz Legrada

Kloštrani su upisali drugu uzastopnu pobjedu u gostima, a razlog za veselje imaju i Imbriovčani

Puno uzbuđenja donijele su nam prve dvije utakmice u Prvoj ŽNL. Sve četiri momčadi su zabile, a u Miklinovcu smo vidjeli i preokret. Režirali su ga domaćini, nakon što su na poluvremenu gubili 0:1. Zabio je za Drnjančane sretno Kovač odmah na početku. U nastavku druga priča i preokret za konačnih 2:1, a pobjednički gol djelo je Majetića. Tako je Čiković nadmudrio dobrog prijatelja Žuljića. U Đurđevcu je bila odlična utakmica, koja je završila bez pobjednika, 2:2. Osvit se pokazuje kao tvrd orah, treći mu je to remi, dok su Picoki na dva remija i porazu.

Što se tiče Treće NL Sjever, nemamo dobre vijesti za navijače Koprivnice, koja je ponovno poražena. Ovaj put 1:0 od Papuka. Zato se radovati mogu Virovci, jer je Podravac istim rezultatom slavio u Ludbregu, a razloga za veselje imaju i Križevčani, koji su odigrali 1:1 kod favoriziranog Poleta te su i dalje na vrhu poretka. Koprivnica je posljednja.

U Četvrtoj NL BJ-KC-VT Tehničar je s 5:0 razbio Suhopolje, uz dva gola Vrkića i Bačija te jednog Hudaka, Kloštrani su upisali drugu uzastopnu pobjedu u gostima, ovaj put u Garešnici 2:1, dok su Imbriovčani uzeli veliki bod u Grubišnom Polju. Bilo je 0:0. Nažalost, jedini naš predstavnik koji je istrčao kao domaćin, legradski Graničar, doživio je težak poraz od Slatine, koja je slavila čak 1:6.

Uz ovih sedam savjeta poveća vam se šansa za dobitak na lutriji

Ako želite povećati izglede za dobitak na lutriji, iskoristite savjete serijskih pobjednika. Naravno da ne postoje strategije ili taktike za...