15.1 C
Petak, 26. travnja 2024.
PRVA i druga žnl

FOTO Drnje potopljeno u Kunovcu, Borac kiksao protiv Molvaraca, a Bregi slavili doma protiv Reke

Ferdinandovac je na svom terenu tražio iskupljenje protiv Sloge iz Koprivničkog Ivanca, te ga je na kraj susreta i dobio, slavio je 3-0 pogocima Kesića (2) i Fučeka. i  Panonija iz Peteranca igrala je protiv Drave iz Novigrada Podravskog, a utakmica je zavrišila bez pogodaka 0-0.

Deveto kolo otvorili su Osvit i Graničar iz Legrada u 10 sati prijepodne na terenu u Đelekovcu, a u ovom susretu slavio je Osvit s 2-1. Strijelci su bili Drvarić i Glavak, a za goste Orehovec. Raspucano Bratstvo iz Kunovca na svom terenu dočekalo je  drugoplasirani Tomislav iz Drnja, a u napetom dvoboju slavili su Kunovčani s nestvarnih 6-1. Pogotke za Kunovec postigli su Jurčić i Bartolec, a zatim je za goste na 2-1 smanjio Premec. Međutim, to je bilo to od gostiju, Kunovec je pogocima Slijepčevića, Bartolca i Jurića stigao do važne i visoke pobjede protiv aktualnih prvaka. Bartolec je u ovoj utakmici zabio hat-trick.

Vodeći Borac na Velikom vrtu ugostio je molvarsku Mladost, domaćini su bili favoriti uoči susreta što su nakon 90 minuta nisu opravdali, rezultat je bio 2-2, domaćini su se dvaput vraćali iz rezultatskog zaostatka, za goste je zabijao Marić, dok je domaćina u igru dvaput vraćao VrkićTomislav iz Svetog Ivana Žabnog gostovao je u Kalinovacu, a gosti su bez Pape odigrali 1-1. Zabijali su Sičaja za goste i Đođ za domaćina. Miklinovec je nakon prve pobjede ove sezone putovao u Ždalu na noge Prekodravcu. Nakon 90 minuta bilo je 1-5 za goste, zabijali su Jurić, Krstitović (2), Baričić (2), dok je za domaćina utješni pogodak zabio Pros.

Panonija – Drava NP 0-0

U subotnjim susretima Omladinac Herešin je pogotkom Bartolića izvukao bod na umjetnom terenu Gradskog stadiona protiv Tehnike, dok su Lipa i Podravec iz Torčeca odigrali bez pogodaka.

GOŠK je dočekao Prugovac na svom terenu u Gotalovu i izgubio od gostiju 3-5, a Starigrad je u Mokricama Miholečkim protiv Hrvatskog Bojovnika odigrao neriješeno 0-0. Vojakovečka Viktorija susrela se sa sigečkom Mladosti na svom travnjaku, a nakon 90 minuta bilo je 1-3 za goste. Fugaplast i Rudar iz Glogovca odigrali su 0-0.

Rukometni Kup

Podravka suvereno kod Bjelovara osigurala final-four Kupa (27:37), u Poreču ih čeka ekipa Splita

Rukometašice Podravke Vegete osigurale su polufinale, final-four Rukometnog kupa pobjedom u gostima kod Bjelovara. U polufinalu ih čeka Split...