17.1 C
Srijeda, 1. svibnja 2024.
kvalifikacije za prvu hrvatsku ligu

FOTO Đurđevački juniori ipak nisu napravili senzaciju, Solin je bio prejak

Junioru đurđevačkog Graničara u polufinalu kvalifikacija za Prvu hrvatsku ligu izgubili su od Solina rezultatom 3:0.

Utakmica je odigrana na neutralnom terenu u Dugoj Resi, a Picokima nije pomogla ni velika podrška vjernih navijača s tribina.

U prvih 30 minuta Đurđevčani su zapucali tri stopostotne prilike, a kvalitetna momčad Solina znala je to kazniti i s dva gola u završnici prvog dijela odvela je susret u mirne vode.

U nastavku su Picoki pokušali vratiti rezultatsku neizvjesnost, no Dalmatinci su s još jednim golom potvrdili svoj prolaz u finale.

picoki, prva hrvatska liga, nogomet

Stotine navijača na tekmama

FOTO / Ludilo u polufinalu Kupa, stotine navijača bodrilo svoje, favoriti opravdali uloge

S jedne strane Ferdinandovac i Kalinovac, a s druge Tehničar Cvetkovec i Radnik Križevci. Među ove četiri momčadi tražit...