12.9 C
KARATE

FOTO Ema Juričić osvojila zlato i broncu i izborila nastup na Balkanskom prvenstvu

Đurđevčanka Ema Juričić, članica Karate kluba Hercegovina iz Zagreba bila je uspješna na Karate kupu Hrvatske za kadete, juniore i seniore koji je održan u Rijeci. Kup je ujedno bio i izborni turnir za Balkansko prvenstvo koje će se održati u Ljubljani od 17. do 19. studenog, a Ema Juričić osvojila je zlatnu medalju u kategoriji mlađih seniorki do 68 kilograma i brončanu medalju u kategoriji seniorki do 68 kilograma.

S novim uspjehom Ema je izborila odlazak na Balkansko prvenstvo gdje će predstavljati Hrvatsku kao članica reprezentacije.

20. kolo

FOTO Hrenić zabio za pobjedu Miklinovca te time prekinuo dugi niz Graničara bez poraza

Na podravsko-prigorskim travnjacima danas su se igrali susreti 20. kola Prve i Druge Županijske nogometne lige. U Miklinovcu su se...