6.8 C
tenis

FOTO Fantastičan uspjeh mladih tenisačica i tenisača iz Koprivnice, sezonu zaključili na najbolji mogući način

U kategoriji do 8 godina TK Koprivnica predstavljala je jedna ekipa, te su u konkurenciji od 16 ekipa zauzeli 3. mjesto. Za momčad Koprivnice nastupili su: Cvetanović Noa, Bodalec Fran, Horvat Nela i Belčić Barbara.

Proteklog vikenda Teniski klub „Feniks“ iz Daruvara bio je domaćin momčadskog prvenstava sjeverozapadne Hrvatske za djecu do 8, 9 i 10 godina. Teniski klub Koprivnica predstavljalo je dvadesetak igrača i igračica raspoređenih po ekipama.

U kategoriji do 10 godina TK Koprivnica predstavljali su Knežević Gala, Husnjak Zita, Bakovljanec Lara, Lončar Karla, Petrović Zoja, Gregurina Marta, Štubelj Vilim, Bešvir Marko, Šifkorn Karlo, Horvatić Jambor Vid, Peradin Pavle, Lovasić Petar i Čavić Mihael koji su bili raspoređeni u tri ekipe. U konkurenciji od osam ekipa, momčad Koprivnica 1 osvojila je prvo mjesto pobijedivši u finalu momčad Koprivnica 2, dok je momčad Koprivnica 3 zauzela četvrto mjesto.

U kategoriji do 9 godina TK Koprivnica također je imala tri ekipe za koje su igrali: Lovasić Petar, Čavić Mihael, Cvetanović Noa, Markušić Filip, Bodalec Fran, Gregurina Marta, Horvatić Jambor Rea, Horvat Nela i Petrović Zoja. U konkurenciji od 16 ekipa najbolja je bila momčad Koprivnica 1 pobijedivši u finalu momčad TK Feniks 1 iz Daruvara. Momčad Koprivnica 2 i Koprivnica 3 podijelile su 5. mjesto.

Momčadskim prvenstvom zaključena je sezona turnira do 8, 9 i 10 godina iz kalendara
sjeverozapadne Hrvatske.

– Odličnim rezultatima kroz sezonu, kao i na momčadskom prvenstvu najmlađi iz TK Koprivnica već drugu godinu zaredom dokazali su da su „teniski vladari“ sjeverozapadne Hrvatske – poručili su iz TK Koprivnica.