10.7 C
Srijeda, 1. svibnja 2024.
uzvrat

FOTO Ferdinandovac rutinski pobijedio Legrađane i prošao u polufinale kupa

Prvi gol zabio je Josip Fuček sredinom prvog dijela, da bi u posljednjim minutama utakmice pobjedu i prolaz golovima potvrdili Stankir i Carek.

Nakon što su jučer mjesto u polufinalu kupa osigurali Tehničar, Borac i Tehnika-Koprivnica, danas je to napravio i Ferdinandovac. Nakon 0-4 na gostujućem terenu, Ferdinandovčani su slavili kod kuće protiv Legrada s 3-0.

Odigrali su domaći onoliko koliko im je trebalo da pobijede, dok su Kormorani došli odraditi još jednih 90 minuta. Gosti su najbolju priliku imali kod rezultata 1-0 kad je njihov igrač zaobišao i vratara te promašio prazan gol, točnije pucao je u malu mrežicu, no s vanjske strane.

Izvlačenje parova polufinala kupa bit će sutra u 12 sati u prostorijama županijskog nogometnog saveza.