13.7 C
Nedjelja, 5. svibnja 2024.
treća hrl sjever

FOTO Hangarovci razbili Novsku i nikad uvjerljivijom pobjedom proslavili naslov prvaka, na jesen se u Koprivnici igra Druga liga

Ugodno ispunjena dvorana tijekom svih 60 minuta bodrila je domaće rukometaše koji su igrali s osmijesima na licima. U dvorani Gimnazije gostovala je Novska.

Rukometaši koprivničkog rukometnog kluba Koprivnica-Hangar 18 u prošlom su kolu matematički osigurali naslov prvaka Treće HRL Sjever. Slavili su u gostima kod Bjelovara, a glavni konkurent za naslov, ekipa Ivanske, gostovala je u Čakovcu te je za ostanak u igri trebala pobjedu. Na sreću za koprivničku ekipu, Ivanska je poražena te se u Koprivnici mogao početi slaviti naslov prvaka.

Do kraja su ostala dva kola, uključujući ovo današnje. Ugodno ispunjena dvorana tijekom svih 60 minuta bodrila je domaće rukometaše koji su igrali s osmijesima na licima. U dvorani Gimnazije gostovala je Novska. Domaći rukometaši bili su puni elana i motivacije nakon osvojenog naslova tako da Novska nije predstavljala preveliki problem.

O tome i svjedoči nesvakidašnji rezultat s rukometnih parketa, bilo je čak 38-9 za Hangarovce. Da, dobro ste pročitali, gosti su zabili samo devet golova u 60 minuta. Za domaće najviše je zabio Lazar, osam pogodaka.

Pred prepunom dvoranom izaslanik Saveza uručio je cijeloj momčadi trofej pobjednika lige, a zasluženi pljesak potrajao je nekoliko minuta. Čestitamo, uživajte u naslovu, zaslužili ste!