25.2 C
Utorak, 30. travnja 2024.
Slaven Belupo - Istra 1961

FOTO Katić i Ivanovski s dva projektila torpedirali Istrijane

Domaći nogometaši ostvarili su pobjedu od 2-0 pogotcima Katića i Ivanovskog i tako preskočili Lokomotivu te s 38 bodova na kontu zasjeli na peto mjesto.

U 32. kolu MAXtv 1. HNL Slaven Belupo na svom je travnjaku u 17 sati dočekao Istru.

Domaći nogometaši ostvarili su pobjedu od 2-0 pogotcima Katića  i Ivanovskog i tako preskočili Lokomotivu te s 38 bodova na kontu zasjeli na peto mjesto, također pobjegavši Istri na pet bodova razlike.

Najprije je u smiraj prvog poluvremena, u 44. minuti, gostujuću mrežu zatresao Nikola Katić i još jednom pokazao zašto je pravo otkriće u ovosezonskoj momčadi Farmaceuta. S minimalnom prednosti otišlo se i na odmor.

U istom tonu u kojem su otišli u svlačionice iz njih su se i vratili – već u 49. minuti poentirao je Ivanovski. Taj rezultat Slavenaši su mirno održali do kraja utakmice.

Iduću subotu Slaven putuje u Osijek na dvoboj s domaćinom koji je ovaj vikend dobio “petardu” na Poljudu.