11.3 C
prva i druga žnl

FOTO Kišna rapsodija Borca u Drnju, Starigrad iznenađujuće izgubio kod kuće, podjela bodova u Molvama

Reka se susrela s Rudarom iz Glogovca na svom terenu, te slavila s minimalnih 1-0, zabili su domaćini iz penala.  Starigrad je ugostio Viktoriju te iznenađujuće izgubio 1-3.

Po kišnom vremenu odigrane su utakmice Prve ŽNL. Deseto kolo otvorili su jučer Miklinovec i Ferdinandovac, slavili su gosti s 0-2. U jutarnjem nedjeljnom terminu Bratstvo iz Kunovca razbilo je Osvit na njegovom terenu s 1-7, a Hajdić je zabio hat trick.

Danas se igrao najiščekivaniji susret županijskih liga, derbi između Tomislava iz Drnja i Borca iz Imbriovca. Gosti su krenuli žestoko i već su u 16. minuti vodili 0-2, zabili su Pjetri i Vuk, a zatim je na 0-3 povisio Šegović u 35. minuti. U drugom poluvremenu Bači zabija za 0-4. Tijekom cijele utakmice gosti su bili bolji, zabili su četiri i promašili još toliko stopostotnih prilika. Zaslužena pobjeda Imbriovca koji se sada odvojio na šest bodova prednosti pred drugoplasiranom ekipom.

Graničar Legrad na svom terenu slavio je protiv Drave iz Novigrada Podravskog rezultatom 2-0, a zabijali su Paveli i MihokovićSloga iz Koprivničkog Ivanca igrala je susjedski derbi s Panonijom iz Peteranca. Krajnji rezultat utakmice bio je 2-5 za goste. Strijelac za domaćina bio je Vukina, dok su za goste zabijali Ranilović, Blažotić i Lovković (3), dok je Prekodravac u Žabnu izgubio rezultatom 2-1 od domaćeg Tomislava. Poveli su domaći preko Bartola, izjednačio je Pavešić, da bi u drugom poluvremenu Dubravec donio sva tri boda domaćinima. Lokalni derbi igrao se u Molvama gdje je kod Mladosti gostovao Kalinovac, nakon 90 minuta bilo je 0-0, podjela bodova u Molvama.

Osvit – Bratstvo 1-7

U Drugoj ŽNL, u subotu su odigrana tri susreta, Mladost Sigetec slavila je protiv Fugaplasta 4-1, Herešin je dobio GOŠK 1-0, dok je vodeća Tehnika pokleknula kod Podravca u Torčecu s 1-0.

Preostala četiri susreta igrala su se u nedjelju u 15 sati. Reka se susrela s Rudarom iz Glogovca na svom terenu, te slavila s minimalnih 1-0, zabili su domaćini iz penala.  Starigrad je ugostio Viktoriju te iznenađujuće izgubio 1-3, dok se na Bregima igrao susret domaće Mladosti i Lipe koji je završio pobjedom gostiju 1-2. Prugovac je slavio na svom terenu rezultatom 3-1 protiv Hrvatskog Bojovnika.