15.7 C
Subota, 11. svibnja 2024.
Četvrta liga

FOTO Kloštar Podravski spašavao vodstvo u posljednjim minutama utakmice s Berekom

Prvih desetak minuta utakmice u Kloštru proteklo je dominacijom gostiju, Berek je stvarao šanse i zapucao jednu stopostotnu već na samom početku utakmice. Kloštrane je ta prilika probudila i počeli su pružati bolju igru. Kao kruna, stigao je pogodak Đipala na asistenciju trenera/igrača Presečana.

Kloštar Podravski igrao je svoj susret trećeg kola Četvrte lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica u nedjelju, protiv Tomislava iz Bereka. Berek je ovog ljeta napustio kapetan Šantalab koji je prešao u ligaškog konkurenta Graničar iz Đurđevca. Kloštar nakon dva kola ima dva upisana poraza, te su željeli popraviti početni dojam pred svojim navijačima. U isto vrijeme svoj susret Četvrte lige igrali su Dinamo Predavac i Virovitica.

Prvih desetak minuta utakmice u Kloštru proteklo je dominacijom gostiju, Berek je stvarao šanse i zapucao jednu stopostotnu već na samom početku utakmice. Kloštrane je ta prilika probudila i počeli su pružati bolju igru. Kao kruna, stigao je pogodak Đipala na asistenciju trenera/igrača Presečana koji je probio desni bok i uputio povratnu loptu Đipalu. Do kraja prvog poluvremena već je bilo 2-0. Matančić je smirio loptu na lijevoj strani, namjestio se na desnu i poslao ju u suprotne rašlje za vodstvo domaće Mladosti. U posljednjih desetak minuta utakmice odvijala se prava drama. Kloštar je prvo preko Keljara u 86. minuti povisio vodstvo na 3-0, da bi ga grčevito spašavao kada je Berek preko Orlovića i Vlahovića u 88. i 94. minuti smanjio na 3-2. Gostima nije ostalo dovoljno vremena kako bi postigli i treći, pa je Kloštar upisao prvu pobjedu ove sezone, dok Tomislav ide kući u Berek praznih ruku.

U bjelovarskom kraju u Predavcu, igrali su Dinamo Predavac i Virovitica. Predavac je pobijedio istim rezultatom kao i Kloštar, dobili su utakmicu 3-2. Do 55. minute Predavac je vodio 3-0, a zatim je uslijedilo opuštanje domaćina, što je iskoristila Virovitica koja preko Šipke i Farkaša smanjila na 3-2. Pogotke za domaćina postigli su Jakšinić (2) i Faletar.